Hírek
2026. máj. 3.
Admin
ELBALLAGOTT HÁROM SZÉPREMÉNYŰ OSZTÁLY
Április 30- án a 3/ 11/1, a 3/ 11/ 2 és a 13. A technikumi osztály vett búcsút iskolánktól.

Doktor Emilía (12.A) köszöntötte az ünnepelteket, a végzősök nevében pedig Németh Noel Bence szólalt fel. Majd a hagyományos zászlóátadás következett. Varga Zoltánné igazgatónő beszéde után a jutalmak átadására került sor. Végezetül pedig Horváth Vanda (9. A) gyönyörű éneke zárta az ünneoséget. Gratulálunk minden elballagó diákunknak, sikeres vizsgákat és eredményekben gazdag életuat kívánunk!
Klemencsics Sándor fényképei IDE KATTINTVA érhetők el.
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Beiratkozás - Online adatbeküldés
2026. június 17. és 2026. június 26. közötti időszakban a szülőknek/törvényes képviselőknek lehetősége lesz, hogy gyermekeik adatait előzetesen, online módon beküldik a szakképző intézménybe.
2026. jún. 7.
Admin


